Aktualności


 

 • Akademia Sztuki Brzdąca

  2009-09-10 21:31
  Od października rozpoczynamy kontynuację projektu Akademia Sztuki Brzdąca. W bieżącym roku szkolnym przewidujemy kontynuację nauki gry na keyboardzie dla chętnych dzieci w wieku szkolnym, cykliczne raz w miesiącu audycje muzyczne dla dzieci przygotowywane i prowadzone przez muzyków z Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, audycje będą odbywały się w świetlicy w Kozielcu, oraz cykl zajęć plastycznych (raz w miesiącu – zapisy na bieżąco), w ramach których dzieci będą poznawały różne techniki plastyczne. Zajęcia plastyczne, będą również odbywały się w świetlicy w Kozielcu. O terminach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej. Kontakt w sprawie uzyskania informacji pod nr tel. 697898970 
 • Komunikat

  2009-08-04 19:19
  W sierpniu Punkt Dostępu czynny dla chętnych po telefonicznym zgłoszeniu pod nr 697 898 970. W razie pilnej potrzeby dotyczącej korzystania z kopiarki. drukarki czy scanera - informacje pod w/w nr telefonu.
 • Mieszkańcy wspólnie budują ogrodzenie przy Kościele

  2009-08-03 16:22
  Od kilku dni mieszkańcy wspólnym wysiłkiem wznoszą nowe ogrodzenie wokół kościoła w centrum wsi. Do pracy przygotowywano się już od minionej wiosny. Szczegółowe informacje i zdjęcia dokumentujące wykonywane prace w zakładce Parafia.
 • SPORTOWO W KOZIELCU

  2009-07-21 19:44

  Turniej siatkówki plażowej Kozielec 2009

  W sobotę 18 lipca 2009r STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI KOZIELEC I OKOLIC po raz drugi zorganizowało turniej siatkówki plażowej. Przy słonecznej pogodzie spotkali się miłośnicy tego sportu – osiem drużyn reprezentujących Kozielec, Gądecz, Borówno, Suponin Trzęsacz oraz kibice głównie rodziny zawodników.
 • Kurs Komputerowy w Kozielcu

  2009-07-21 17:53

  Od kilku dni w świetlicy w Kozielcu odbywa się  szkolenie komputerowe w którym udział biorą mieszkanki Kozielca, Suponina Trzęsacza i Włók, poznając komputer i różne tajniki związane z jego obsługą i korzystaniem z niego. . Zorganizowanie szkolenia było możliwe dzięki dotacji pozyskanej przez STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI KOZIELEC I OKOLIC w ramach konkursu grantowego ogłoszonego przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej „Razem możemy więcej”.

 • PUNKT DOSTĘPU DO INTERNETU

  2009-07-02 13:00
   Uruchomienie Punktu dostępu to kolejne działanie w projekcie realizowanym przez STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI KOZIELEC I OKOLIC W partnerstwie z GOK i Urzędem Gminy Dobrcz. W ramach tego projektu przygotowano pomieszczenie do uruchomienia Punktu Dostępu (członkowie wspierający, sołectwo Kozielec), wyposażono je w sprzęt komputerowy (darowizna pozyskana przez Stowarzyszenie od firmy świadczącej usługi IT z Warszawy),  doprowadzono Internet do świetlicy (Urząd Gminy Dobrcz), wyposażono   komputery w profesjonalny program „ochrony przed stronami niebezpiecznymi dla dzieci” (program ten to darowizna firmy Radio – Net obsługującej internetową sieć radiową w naszej i okolicznych miejscowościach),   pozyskano środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej na: zakup oprogramowania do stanowisk znajdujących się w Punkcie Dostępu , zakup urządzenia wielofunkcyjnego do drukowania, kopiowania i scanowania by mieszkańcy mogli korzystać w/w usług oraz zorganizowanie szkolenia z zakresu podstawowych technik komputerowych dla mieszkańców wsi i okolicy.  Od dzisiaj w lipcu w  każdy wtorek w godz. od 10.00 do 12.15 oraz w czwartki  w godz. 16.00 do 18.15, będą uruchomione dyżury (wolontariat czonków Stowarzyszenia), by chętni mieszkańcy, mogli korzystać z komputerów i Internetu. O terminach dyżurów w następnych miesiącach będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej www.kozielec,pl oraz na tablicy w świetlicy wiejskiej.
 • Bezpłatne szkolenie komputerowe

  2009-06-30 09:00
  W ramach pozyskanej dotacji przez STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI KOZIELEC I OKOLIC w konkursie grantowym Razem Możemy Więcej ogloszonym przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej organizowane będzie bezpłatne szkolenie Podstawy obsługi komputera kierowane do dorosłych osób zamieszkujących teren działalności Stowarzyszenia. Osoby chętne moga zglaszać się do 05.07.2009 roku pod nr telefonu 697898970. Liczba miejsc ograniczona.
 • Przed przerwą wakacyjną - spotkanie małych artystów i poliglotów.

  2009-06-25 10:51
   W świetlicy w Kozielcu odbyło się spotkanie rodziców i dzieci uczestniczących w realizowanych projektach edukacyjnych dla dzieci – „Nasz mały zuch śpiewa i mówi w językach dwóch” –dotyczący nauki języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i młodszo szkolnym oraz „Akademia sztuki brzdąca” czyli nauka gry na keyboardzie oraz zajęcia rytmiczne dla dzieci młodszych.  W czasie spotkania odbyły się popisy dzieci podczas których dzieci zaprezentowały czego  się nauczyły. Było dużo braw, podziękowania dla pań prowadzących zajęcia  -pani mgr Anny Bielawskiej (zajęcia muzyczne) i pani mgr Aleksandry Zielińskiej (zajęcia z j. angielskiego). Dzieci otrzymały dyplomy z gratulacjami, a spotkanie zakończono  słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez mamy małych artystów i poliglotów. Zajęcia zorganizowało STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI KOZIELEC I OKOLIC przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrczu.
Strony: « Poprzednia 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Następna »