SPORT - AKTYWNA WIOSNA - 11 LIPCA 2010 r

W niedzielę 11 lipca 2010r odbył się w Kozielcu Turniej Piłki Nożnej, na zoorganizowanie  którego STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI KOZIELEC I OKOLIC uzyskało dotację w konkursie AKTYWNA WIOSNA ogłoszonym przez Fundację J&S PRO BONO . W  turnieju udział wzięły cztery drużyny  „Wisła” Gruczno, „ CIS” Cekcyn, „RA MIEL” Bydgoszcz i „LZS” Kozielec-Suponin. 

 

W upalne niedzielne przedpołudnie sportowo rywalizowali zawodnicy czterech drużyn. Zwyciężyła drużyna z LZS Kozielec-Suponin pokonując 2:0 „RA MIEL” Bydgoszcz, trzecie miejsce zajęli zawodnicy z Cekcyna a czwartą drużyną turnieju zostali zawodnicy z Gruczna. Turniej odbył się w milej atmosferze, zawodnicy znaleźli czas by o swoich zmaganiach sportowych porozmawiać przy grillu, udowadniając, że sport jest doskonałym sposobem na integrację.

Projekt TAK dla działania NIE dla narzekania w ramach programu Aktywna Wiosna zakłada jeszcze zorganizowanie Turnieju Siatkówki Plażowej, Turnieju Zabaw dla Dzieci, które odbędą się latem w Kozielcu. W ramach projektu wybudowano przy ośrodku sportowo rekreacyjnym w Kozielcu plac zabaw dla dzieci.  W trakcie są również przygotowania do przedstawienia dla maluchów. Przypominamy, że autorami i realizatorami projektu są młodzi rodzice - członkowie STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU WSI KOZIELEC I OKOLIC. Życzymy im powodzenia w realizacji tego ciekawego przedsięwzięcia!